DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Týždenné akcie Drevitá, korenistá

Mr&Mrs Fragrance Easy difuzér - Oud d'Arabia (Arabská lutna)

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Najvzácnejšie živice rozpustené v nádvorí plnom mesačného svetla, kde sa fontány aj ostré hrany domov snúbia v jeden celok s vzácnou vôňou kvetov a plodov. Esencia kadidla a kože, tvoriaca zemitý základ, je ďalej obohatená o výťažky z ruže, jantáru a živice, dodávajúci fragrancii kvetinový, avšak zároveň mierne korenený nádych. Impozantnú bodku dodávajú akcenty maliny a pelargónie. Taká je vôňa Oud d'Arabia (Arabská lutna). Aróma difuzér EASY od talianskych Mr&Mrs Fragrance má namiesto ratanových tyčiniek tyčinky z celulózy, vďaka ktorým dokáže voňať o 20 % viac ako bežné produkty. Odporúčame pre všetkých, ktorí hľadajú jednoduché a efektívne riešenie.

Ako používať
Mr&Mrs Fragrance Easy difuzér - Oud d'Arabia (Arabská lutna)

Odstráňte zátku na fľaštičke difuzéru a do otvoru vložte tyčinky z umelého vlákna. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku je možné tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne. Tyčinky je možné znovu použiť alebo zameniť za nové, v závislosti na použitej vôni.

Charakteristika produktu

Kód JMDE025NEW
Kolekcia Easy
Typ výrobku aróma difuzéry
Druh aróma difuzéry
Vôňa Oud d'Arabia
Obdobie Neutrálna
Objem 250 ml
Trvanlivosť 3-6 mesiacov
Charakter vône Drevitá, korenistá
Farba slonovinová
Krajina pôvodu Taliansko
Výrobca Mr&Mrs Fragrance