Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

AMPHORA – SWEET FIG
Maison Berger Paris
DARČEKOVÁ SÚPRAVA 300 ml
Maison Berger Paris

AMPHORA – SWEET FIG

DARČEKOVÁ SÚPRAVA 300 ml
skladem v e-shopu
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Cena s DPH:
60,50 €
Zápalky zadarmo ako darček.
Katalytická lampa Amphora v Darčekovej sade je stelesnením jedinečnosti a nadčasovosti. Kolekcia Amphora z lakovaného hrubostenného skla v čiernej farbe je originálnym počinom kreatívneho dizajnéra Armanda Delsola, ktorý stavil na sofistikované a elegantné spracovanie katalytickej lampy za použitia štíhlych a jednoduchých tvarov. Figové mlieko - kvetinová, svieža aj drevitá vôňa, ktorá smelo kombinuje rôznorodé tóny a vytvára naozaj magický výsledok. Prírodné akordy figového mlieka sa poja s kontrastom sladkosti čiernej figy a pudrovosťou irisu a lotosového kvetu. Tento jedinečný koktejl postupne prechádza do ľahkej sladkosti kokosovej vody a hrejivej drevitosti santalového dreva. Hlava: figové mlieko Srdce: čierne figy, iris, lotosový kvet Základ: kokosová voda, santalové drevo Darčekový set katalytickej lampy Amphora z lakovaného skla v čiernej farbe a 250 ml interiérového parfumu Figové mlieko. Objem lampy: 300 ml

Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt, náplň a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.
Kód 4490
Druh produktu DARČEKOVÁ SÚPRAVA
Vôňa/Názov produktu SWEET FIG
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 300 ml
Farba čierna
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Amphora
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí zDUtALZBI7M

Odporúčania pre správne použitie
DARČEKOVÁ SÚPRAVA MAISON BERGER PARIS – SWEET FIG, 300 ml

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).