Maison Berger Paris

MAISON BERGER DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA AMPHORA ČIERNA + NÁPLŇ FIGOVÉ MLIEKO

60,50 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Katalytická lampa Amphora v Darčekovej sade je stelesnením jedinečnosti a nadčasovosti. Kolekcia Amphora z lakovaného hrubostenného skla v čiernej farbe je originálnym počinom kreatívneho dizajnéra Armanda Delsola, ktorý stavil na sofistikované a elegantné spracovanie katalytickej lampy za použitia štíhlych a jednoduchých tvarov.

Figové mlieko - kvetinová, svieža aj drevitá vôňa, ktorá smelo kombinuje rôznorodé tóny a vytvára naozaj magický výsledok. Prírodné akordy figového mlieka sa poja s kontrastom sladkosti čiernej figy a pudrovosťou irisu a lotosového kvetu. Tento jedinečný koktejl postupne prechádza do ľahkej sladkosti kokosovej vody a hrejivej drevitosti santalového dreva.

Hlava: figové mlieko
Srdce: čierne figy, iris, lotosový kvet
Základ: kokosová voda, santalové drevo

Darčekový set katalytickej lampy Amphora z lakovaného skla v čiernej farbe a 250 ml interiérového parfumu Figové mlieko.

Objem lampy: 300 ml


Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt, náplň a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4490
Charakter vône Kvetinová
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Katalytické lampy
Farba čierna
Objem (ml) 300 ml
Vôňa Figové mlieko
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
MAISON BERGER DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA AMPHORA ČIERNA + NÁPLŇ FIGOVÉ MLIEKO

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).