Alessi

ALESSI VONNÁ SVIEČKA, FIVE SEASONS - BRRR, 250 G

48,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Vonné sviečky sú vyrobené z rastlinného vosku, knôt je bavlnený, bezolovnatý. Keramický obal je vkusne doplnený o viečko z jaseňového dreva s dekoratívnym gravírovaním.

Brrr - sviežu, ale zároveň chladivú vôňu vytvárajóu tóny bergamotu, konvalinky a pižma.
Hlava: bergamot, pomaranč
Srdce: cédrové drevo, konvalinka
Základ: ambra, pižmo

Kolekcia piatich rôznych vôní predstavuje premenu a cyklickosť života - od vzniku, rozkvetu, zrelosti až po múdru starobu. Kolekcia zahŕňa vonné sviečky a difuzéry, ktoré pomocou drevených konárov s listami uvoľňujú vonnú esenciu. Každý z týchto piatich difuzérov sa líši ako tvarom lístkov, tak aj vôňou, ktorá ich sprevádza - vzniká tak jedinečný nezabudnuteľný zážitok. Týchto päť vonných zážitkov je pomenované veľmi emotívnymi názvami, ktoré Wanders pre túto kolekciu vybral: ľadovo svieža Brrr; svieži a jemný Ahhh; hrejivý a hravý Hmm; dymový a zmyselný Grrr; tajomný a záhadný Shhh.

Charakteristika produktu

Kód MW62S1W
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu BRRR
Charakter vône Svieža, citrusová
Objem (ml) 250 ml
Výdrž 40 hodín
Farba biela
Výrobca Alessi
Kolekcia Five Seasons
Krajina pôvodu Taliansko
Hmotnosť (g) 250 g

Odporúčania pre správne použitie
ALESSI VONNÁ SVIEČKA, FIVE SEASONS - BRRR, 250 G

Sviečky sú vyrobené z rastlinného vosku, knôt je bavlnený, bezolovnatý. Keramický obal je vkusne doplnený o viečko z jaseňového dreva s dekoratívnym gravírovaním. Ideálna dĺžka knôtu je 5 mm, pre rovnomerné vypaľovanie vosku odporúčame nechať sviečku horieť tak dlho, kým sa na povrchu nevytvorí súvislé jazierko rozpusteného vosku. Optimálna dĺžka nepretržitého horenia sú 4 hodiny. Pri zhášaní odporúčame plameň nesfukovat, ale radšej ho uhasiť zhášadlom alebo krátko ponoriť horiaci knôt do rozpusteného vosku - viď obrázok č.3 a 4 na príbalovom letáku. Pre plné zachovanie vône prikryte sviečku keď ju nepoužívate (keď nehorí) dreveným viečkom.