Alessi

ALESSI NÁHRADNÁ NÁPLŇ DO DIFUZÉRU, FIVE SEASONS - HMMM, 150 ML

22,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Hmmm - tóny figových kvetov v kombinácii s červeným ovocím a drevitými akordmi vytvárajú hrejivú a jemne sladkastú vôňu.
Hlava: davana, čierne ríbezle, figy. Srdce: cyklámen, ovocie, rajčinovej lístky, kokosové mlieko. Základ: drevité tóny, pižmo.

Charakteristika produktu

Kód MW643FRA
Druh produktu NÁPLŇ DO DIFUZÉRU
Druh Náhradná náplň do difuzéru
Vôňa/Názov produktu Hmmm
Charakter vône Sladká
Objem (ml) 150 ml
Výdrž 2-3 mesiace
Výrobca Alessi
Kolekcia Five Seasons
Krajina pôvodu Taliansko

Ako používať
ALESSI NÁHRADNÁ NÁPLŇ DO DIFUZÉRU, FIVE SEASONS - HMMM, 150 ML

Náplň do difuzéru nalejte do nádoby, ktorá bude slúžiť ako aroma difuzér a následne do neho vložte drevené vetvičky, ktoré vôňu nasajú a budú ju uvoľňovať do prostredia. Kolekcia piatich rôznych vôní predstavuje premenu a cyklickosť života - od vzniku, rozkvetu, zrelosti až po múdru starobu. Kolekcia zahŕňa vonné sviečky a difuzéry, ktoré pomocou drevených konárov s listami uvoľňujú vonnú esenciu. Každý z týchto piatich difuzérov sa líši ako tvarom lístkov, tak aj vôňou, ktorá ich sprevádza - vzniká tak jedinečný nezabudnuteľný zážitok. Týchto päť vonných zážitkov je pomenované veľmi emotívnymi názvami, ktoré Wanders pre túto kolekciu vybral: ľadovo svieža Brrr; svieži a jemný Ahhh; hrejivý a hravý Hmm; dymový a zmyselný Grrr; tajomný a záhadný Shhh.