Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

FIVE SEASONS – UHHH
Alessi
TYČINKOVÝ DIFUZÉR 150 ml
Alessi

FIVE SEASONS – UHHH

TYČINKOVÝ DIFUZÉR 150 ml
vypredané
Cena s DPH:
75,00 €
Nová vôňa Uhhh, ktorá dopĺňa kolekciu predstavujúcu premenu a cyklickosť života – od vzniku, rozkvetu, zrelosti až po múdru starobu. Tento elegantný a dizajnový difuzér pomocou drevených vetiev s lístkami mahagónu uvoľňuje vonnú esenciu pre vytvorenie tých najlákavejších vôní prírody. Jedinečná vôňa plná vanilky, jazmínu a santalového dreva je vkusne prepojená so zmyselnými tónmi ruže.
Kód MW647SAG
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu UHHH
Charakter vône kvetinová
Objem (ml) 150 ml
Výdrž 2-3 mesiace
Farba strieborná
Výrobca Alessi
Kolekcia Five Seasons
Krajina pôvodu Taliansko
Výška (v) 20 cm

Odporúčania pre správne použitie
TYČINKOVÝ DIFUZÉR ALESSI – UHHH, 150 ml

  1. Nalejte obsah priloženej náplne do keramickej nádoby (vázy).
  2. Mahagónové lístočky a silikónový "držiak" sú designované tak, že sú vždy 3 lístky ponorené do vône a 3 nie. Pri prvom použití difuzéra je nutné nechať lístky nasiaknuť vôňou minimálne po dobu 24 hodín, aby boli schopné prevoňania. Každý druh lístkov má odlišný povrch, resp. odlišnú veľkosť plochy, prostredníctvom ktorej je vôňa uvoľňovaná do prostredia, vďaka tomu sa môže pri jednotlivých druhoch líšiť intenzita prevoňania.
  3. Pre maximálny efekt odporúčame otáčať difuzérom okolo jeho osi - pozri obrázok 4 v príbalovom letáku.
  4. Po spotrebovaní pôvodnej náplne možno dokúpiť ktorúkoľvek z náhradných náplní do difuzéra z kolekcie "Five Seasons", rovnako tak si môžete prikúpiť mahagónové lístky v ďalších štyroch dizajnoch.