Alessi

AROMA DIFUZÉR ALESSI, FIVE SEASONS - HMMM, 150 ML

65,00 €
na sklade
Hmmm - tóny figových kvetov v kombinácii s červeným ovocím a drevitými akordmi vytvárajú hrejivú a jemne sladkastú vôňu.
Hlava: davana, čierne ríbezle, figy. Srdce: cyklámen, ovocie, rajčinovej lístky, kokosové mlieko. Základ: drevité tóny, pižmo.

Kolekcia piatich rôznych vôní predstavuje premenu a cyklickosť života - od vzniku, rozkvetu, zrelosti až po múdru starobu. Kolekcia zahŕňa vonné sviečky a difuzéry, ktoré pomocou drevených konárov s listami uvoľňujú vonnú esenciu. Každý z týchto piatich difuzérov sa líši ako tvarom lístkov, tak aj vôňou, ktorá ich sprevádza - vzniká tak jedinečný nezabudnuteľný zážitok. Týchto päť vonných zážitkov je pomenované veľmi emotívnymi názvami, ktoré Wanders pre túto kolekciu vybral: ľadovo svieža Brrr; svieži a jemný Ahhh; hrejivý a hravý Hmm; dymový a zmyselný Grrr; tajomný a záhadný Shhh.

Charakteristika produktu

Kód MW643SW
Krajina pôvodu Taliansko
Výrobca Alessi
Kolekcia Five Seasons
Charakter vône Sladká
Druh Aroma difuzér
Objem (ml) 150 ml
Farba biela
Vôňa Hmmm
Výdrž 2-3 mesiace
Druh produktu Aroma difuzéry

Ako používať
AROMA DIFUZÉR ALESSI, FIVE SEASONS - HMMM, 150 ML

Nalejte obsah priloženej náplne do keramickej nádoby (vázy). Mahagónové lístočky a silikónový "držiak" sú designované tak, že sú vždy 3 lístky ponorené do vône a 3 nie. Pri prvom použití difuzéra je nutné nechať lístky nasiaknuť vôňou minimálne po dobu 24 hodín, aby boli schopné prevoňania. Každý druh lístkov má odlišný povrch, resp. odlišnú veľkosť plochy, prostredníctvom ktorej je vôňa uvoľňovaná do prostredia, vďaka tomu sa môže pri jednotlivých druhoch líšiť intenzita prevoňania. Pre maximálny efekt odporúčame otáčať difuzérom okolo jeho osi - pozri obrázok 4 v príbalovom letáku. Po spotrebovaní pôvodnej náplne možno dokúpiť ktorúkoľvek z náhradných náplní do difuzéra z kolekcie "Five Seasons", rovnako tak si môžete prikúpiť mahagónové lístky v ďalších štyroch dizajnoch.