Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.
Zľava -20 % (nielen) na autovône TU.

Ako sme vznikali

Prvé Centrum interiérových vôní ARIA PURA (v preklade čistý vzduch, z taliančiny) bolo otvorené v júny 2010 v Brne, ako vôbec prvá predajňa, špecializovaná na interiérové vône v Českej republike. Zároveň bol rozbehnutý aj e-shop www.bytove-parfemy.cz ako internetová podpora kamenného predaja Centra. Koncept internetového aj kamenného predaja je dodnes orientovaný na produkty bytovej kozmetiky a ich doplnky, či profesionálne prevoňanie väčších verejných aj komerčných priestorov. Zákazníci si tu môžu vybrať z viac než 300 výrobkov od niekoľkých popredných svetových výrobcov, otestovať môžu viac než 100 nádherných vôní.

Naším najčastejším a zároveň najpopulárnejším sortimentom sú hlavne aróma difuzéry a katalytické lampy, s ktorými máme niekoľkoročné skúsenosti. Na predaj vyberáme len tie najkvalitnejšie a samozrejme zdravotne nezávadné produkty. Vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážeme poradiť s výberom týchto výrobkov, vôňami a technológiami prevoňania. Aby boli naše služby čo najkompletnejšie, okrem tradičných výrobkov prinášame aj veľké množstvo ďalších voňavých doplnkov, či už sa jedná o parfumované sáčky, vône do auta, do kabelky alebo napríklad kolekciu na bielizeň.

Od roku 2011 sa zároveň špecializujeme aj na profesionálne prevoňanie priestorov   scent-marketingové riešenia pre hotely, banky, obchody, kancelárie, kasína, fitness centrá, zdravotnícky a automobilový priemysel a ďalšie. Stali sme sa oficiálnym distribútorom značky Air Aroma pre Českú a Slovenskú republiku, ktorá je najväčším globálnym výrobcom profesionálnych aróma prístrojov, ktoré dokážu prevoňať aj rozľahlé priestory. Úspech značky dokazujú klienti ako Aston Martin, Benetton, Dunhill, General Motors, Hilton, Sofitel, Max Mara, Lexus, Toyota, Quantas a mnoho ďalších.

Prichádzame s množstvom originálnych a štýlových doplnkov nielen pre váš domov. Celý tým je pripravený plniť vaše priania, ponúknuť krásne a unikátne produkty a poskytnúť stopercentný servis pre vašu radosť a spokojnosť, a to ako fyzicky v Centre interiérových vôní na Škrobárenské ulici v Brne či na Vinohradské ulici v Prahe, tak aj v rámci online predaja na e-shope www.bytove-parfemy.cz