Bloomy Lotus

DIFUZÉR DO AUTA BLOOMY LOTUS – CRYSTAL, ČIERNA

22,00 €
na sklade
Premeňte bežnú cestu do práce na neobyčajnú, alebo náročné chvíľ v hektickej premávke na pokojnú a pohodovú jazdu, a to vďaka inovatívnej vôni do auta Bloomy Lotus. Difuzér do auta Crystal je nenápadný a navrhnutý tak, aby vydržal voňať dlhú dobu a udržal tak vaše auto svieže a vašu dobrú náladu. Vnútri difuzéra je savý prúžok zo špeciálneho materiálu, na ktorý nakvapkáte aróma alebo esenciálny olej, prípadne aj svoj vlastný parfum. Táto vôňa sa následne bude uvoľňovať z difuzéra a prevonia interiér vášho vozidla.
Olej do difuzéra nie je súčasťou balenia!

Tento elegantný model má podobu mnohohranu, ktorý sa podobá na dokonalo vybrúsený kryštál žiariaci ako diamant. Bol navrhnutý tak, aby dokonalo splynul s interiérom akéhokoľvek vozidla. Táto luxusná vôňa do auta sa ľahko zasunie do vetracieho otvoru klimatizácie vášho auta a efektívne prevonia interiér vášho vozidla, a to aj bez prísunu tepla.

Vhodne zvolený esenciálny olej podporí vašu pozornosť, bystrosť a upokojí váš organizmus. Doprajte si túto pohodu pri každodennom dochádzaní. Prírodné esenciálne oleje naviac pôsobia antibakteriálne a čistia vzduch od nečistôt a vírusov.

Charakteristika produktu

Kód BLC-008
Výrobca Bloomy Lotus
Druh produktu Vôňa do auta
Farba čierna
Krajina pôvodu Čína

Ako používať
DIFUZÉR DO AUTA BLOOMY LOTUS – CRYSTAL, ČIERNA

1. Držte kovový klip a zatiahnite za kryštálový kryt. Musíte zatiahnuť silno, kryt drž pomocou magnetu. 2. Na náplň (tyčinka vo vnútri) nakvapkajte pár kvapiek esenciálneho oleja. 3. Nasaďte kryštálový kryt späť na držiak. 4. Pripevnite autovôňu na ventiláciu vo vašom aute.