Mr&Mrs Fragrance

ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR MR. BIRD, BIELY

59,00 €
na sklade
Ultrazvukový difuzér Mr. Bird má tvar roztomilého bacuľatého vtáčika. Vďaka svojmu dizajnu je vhodný do hravých interiérov alebo detských izieb.  

Na difuzéri je možné nastaviť dva operačné módy – prerušovaný (30 sekundový interval) a non-stop. Podsvietenie difuzéru je možné nastaviť na rôzne intenzity svetla. Zároveň si môžete zvoliť farebné podsvietenie alebo podsvietenie bielym svetlom. 

Používajte s aróma alebo esenciálnymi olejmi. Vôňa nie je súčasťou balenia.

Charakteristika produktu

Kód JBIRD01
Druh produktu ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu MR. BIRD
Objem (ml) 60 ml
Pokrytie (m²) 30 m²
Farba biela
Výrobca Mr&Mrs Fragrance
Výška (v) 18,8 cm cm
Krajina pôvodu Taliansko
Materiál Plast
Hlučnosť (dB) <10 dB
Funkció Viac prevádzkových režimov, Biele podsvietenie, Prevádzka bez podsvietenia
Napájanie USB
Dial'kové ovládanie Nie
Priemer 16,4 cm

Dokumenty a příručky

Návod na použitie

Ako používať
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR MR. BIRD, BIELY

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme. Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.