DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Darček k nákupu

Ultrazvukový difuzér Millefiori Milano - Vajíčko

52,00 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Revolučný spôsob prevoňania priestoru, ktorý súčasne jemne zvlhčuje vzduch. Ultrasonický difuzér Millefiori Milano možno použiť s akýmkoľvek aróma či esenciálnym olejom. Po odparení vody sa prístroj automaticky vypne. Doprajte si vlastnú aromaterapiu.
Výška 13 cm, šírka 8,5 cm.

Ako používať
Ultrazvukový difuzér Millefiori Milano - Vajíčko

Ultrasonický difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí len rozriediť niektorú z vo vode rozpustných vôní - aróma či esenciálnych olejov - nakvapkať do pripravenej vody a vzduchom sa začne šíriť voňavý opar. Chromatická zmena prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátna atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň dochádza k žiadnemu horeniu. Ultrasonický difuzér dokáže voňať kľudne po celý deň, záleží len na objeme vonného oleja, ktorý použijeme. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť ako v čisto bielej farbe bez podsvietenia, tak v farebných svetelných variantoch. Ak zapneme podsvietenie, jednotlivé farby - fialová, modrá, červená, zelená, ružová - sa v krátkom časovom intervale mení, možno však tiež zvoliť len jednu z nich po celú dobu použitia.

Charakteristika produktu

Kód 1DUEG
Druh ultrasonický difuzér
Výrobca Millefiori Milano
Farba biela
Krajina pôvodu Taliansko