DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Darček k nákupu

Ultrazvukový difuzér Millefiori Milano - Pyramída

66,90 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Revolučný spôsob prevoňania priestoru, ktorý súčasne jemne zvlhčuje vzduch. Ultrasonický difuzér Millefiori Milano možno použiť s akýmkoľvek aróma či esenciálnym olejom. Po odparení vody sa prístroj automaticky vypne. Doprajte si vlastnú aromaterapiu.

Ako používať
Ultrazvukový difuzér Millefiori Milano - Pyramída

Ultrasonický difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí len rozriediť niektorú z vo vode rozpustných vôní - aróma či esenciálnych olejov - nakvapkať do pripravenej vody a vzduchom sa začne šíriť voňavý opar. Chromatická zmena prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátna atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň dochádza k žiadnemu horeniu. Ultrasonický difuzér dokáže voňať kľudne po celý deň, záleží len na objeme vonného oleja, ktorý použijeme. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť ako v čisto bielej farbe bez podsvietenia, tak v farebných svetelných variantoch. Ak zapneme podsvietenie, jednotlivé farby - fialová, modrá, červená, zelená, ružová - sa v krátkom časovom intervale mení, možno však tiež zvoliť len jednu z nich po celú dobu použitia.

Charakteristika produktu

Kód 1DUL
Kolekcia Ultrasonický difuzér + aróma oleje
Typ výrobku aróma difuzéry
Druh ultrasonický difuzér
Efekt Prevoňanie
Použitie Obývacia izba (20-30 m2)
Výrobca Millefiori Milano