DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Darček k nákupu

ULTRASONICKÝ DIFUZÉR SISSI, BIELY

59,00 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Nová verzia difuzéru Sissi funguje na princípe ultrazvukovej technológie. Do nádržky s vodou stačí nakvapkať pár kvapiek aroma alebo esenciálneho oleja a zapnúť. Sissi tak zaistí tiché a stále prevoňanie. Unikátnym znakom tohto produktu je možnosť otáčania vtáčika sediaceho na difuzéru, pomocou ktorého nastavíte intenzitu prevoňania. Difuzér je tiež doplnený multibarevným LED podsvietením, ktoré pôsobí chromoterapeuticky.
Dizajn ultrazvukového difuzéra Sissi vytvorili Stefano & Elisa Giovannoni.

Rozmery (cm): 14,4 x 9,8 x 21
Objem nádržky: 80 ml
USB kábel

Ako používať
ULTRASONICKÝ DIFUZÉR SISSI, BIELY

Ultrasonický difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrasonický difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako difuzér používať je súčasťou balenia.

Charakteristika produktu

Kód JSISULS001
Druh Ultrazvukový difuzér
Objem 80 ml
Výrobca Mr&Mrs Fragrance
Farba biela
Krajina pôvodu Taliansko