Maison Berger Paris

MAISON BERGER TRIOPACK VÔNÍ 2019 - VERBENA, BAVLNA, PARIS CHIC

14,90 €
vypredané
Výber troch parfumov do katalytickej lampy s objemom 3x180 ml. Vytvorte si doma príjemnú voňavú atmosféru vďaka vôňam Verbena, Paris Chic a Bavlnená starostlivosť.

Verbena - je alternatívou citrónovej trávy, jedna z najobľúbenejších citrusových vôní. Svieža, čistá, výrazná.
Bavlnená starostlivosť - čistá, ľahká, púdrová. Základ tvorí céder, pižmo, vanilka a biely med, v srdci má púdrové tóny a kvety pomarančovníka, hlavu parfému tvorí ruža, vonné silice a čerstvé tóny.
Chic Paris - elegantná chic vôňa vás prenesie do atmosféry legendárnej európskej metropoly.

Charakteristika produktu

Kód 23933
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Druh produktu Príslušenstvo
Objem (ml) 540 ml
Vôňa Verbena, Bavlna, Paris Chic
Charakter vône Svieža, citrusová

Ako používať
MAISON BERGER TRIOPACK VÔNÍ 2019 - VERBENA, BAVLNA, PARIS CHIC

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov pre používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovania vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných i umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfémy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť i nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfémy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).