Maison Berger Paris

MAISON BERGER TRIOPACK S Vôňami 2018 - INTENZÍVNY BLYSKOT, ÚCHVATNÝ VELUR, MÄKKÝ KAŠMÍR

14,90 EUR
na sklade

Výber troch parfumov do katalytickej lampy s objemom 3x180 ml. Vykúzlite útulnú a hrejivú atmosféru u vás doma vďaka vôňam Intenzívny blyskot, Úchvatný velúr a Mäkký kašmír.


Intenzívny blyskot - šampanské je perlivé francúzske víno pochádzajúce z kraja Champagne. Je synonymom pre oslavy a sviatočné chvíle. Aby parfuméri preniesli to slávne trblietanie do vône, pracovali predovšetkým s kontrastmi: čerstvé svieže tóny s ťažšími vôňami, pačuli pre vytvorenie slávnostnej a pestrofarebnej nálady. Výsledná vôňa je iskrivá a plná šťavnatého ovocia, rovnako ako pohárik ružového šampanského - ozajstná óda na radosť a šťastie!
Úchvatný velúr - zamat je známy pre svoju hebkosť a nežnosť. Dlho bol považovaný za najluxusnejšiu látku vďaka mäkkému dotyku a tiež pre svoju pomerne náročnú a drahú výrobu. Rovnako hebká a nežná je aj táto vôňa s kvetinovým srdcom a vrcholom z ružových plodov a ružového Champagne.
Mäkký kašmír - kašmír je jemné a veľmi mäkké vlákno, ktoré bolo prvýkrát predstavené už v roku 1830. Vo parfumérii sa teplo vyžarované kockovaným kašmírovým plédom napodobňuje špeciálnou molekulou Cashmeran, zvanou tiež kašmírové drevo. Táto molekula stojí za zmyselnou, drevitou a teplou vôňou, ktorá prináša naozaj mäkkú a zmyselne drevitú farbu tejto vonnej kompozície.

Charakteristika produktu

Kód 23947
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Druh Náplň do katalytickej lampy
Objem (ml) 540 ml
Vôňa INTENZÍVNY BLYSKOT, ÚCHVATNÝ VELUR, MÄKKÝ KAŠMÍR
Druh produktu Príslušenstvo

Ako používať
MAISON BERGER TRIOPACK S Vôňami 2018 - INTENZÍVNY BLYSKOT, ÚCHVATNÝ VELUR, MÄKKÝ KAŠMÍR

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).