Maison Berger Paris

LAMPE BERGER TRIOPACK S Vôňami VIANOCE 2018 - HODVÁBNY ARGAN, SUŠENÉ OVOCIE, ŠKORICOVÉ VIANOCE

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.

Výber troch parfumov do katalytickej lampy s objemom 3x180 ml. Vykúzlite útulnú a hrejivú atmosféru u vás doma vďaka vôňam Hodvábny argan, Sušené ovocie a Škoricové Vianoce.


Hodvábny argan - čarovná vôňa arganovníkov. Hlava parfumu je tvorená zmesou pikantného muškátového orieška a sladkých pomarančových kvetov. Srdce parfumu sa otvára jemnými kvetinovými tónmi, telo vôňe je tvorené zmyselnou arómou arganu a pižma.
Sušené ovocie - slnečný a ovocný raj, zmes toho najlepšieho ovocia z Afriky. Ananás dodáva vôni ovocné a slnečné dotyky, banán svieži a jemný nádych a kokos prepožičiava jemné, slnečné a mliečne tóny, ktoré zvýrazňujú exotický charakter parfému.
Škoricové Vianoce - tajomstvo voňavých pokladov zo Zanzibaru. Vôňa Škoricové Vianoce je korenistá a drevitá vo svojich prvých tónoch, následne veľmi mierne sladkastá. Vanilka kompozíciu doplňuje o hrejivé a zmyselé tóny.

Charakteristika produktu

Kód 23953
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Druh Náplň do katalytickej lampy
Objem (ml) 540 ml
Vôňa Hodvábný argan, Sušené ovocie, Skoricové Vianoce
Druh produktu Príslušenstvo

Ako používať
LAMPE BERGER TRIOPACK S Vôňami VIANOCE 2018 - HODVÁBNY ARGAN, SUŠENÉ OVOCIE, ŠKORICOVÉ VIANOCE

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).