Teatro Fragranze

MINI SET TEATRO FRAGRANZE, TYČINKOVÝ DIFUZÉR A SVIEČKA - BLACK DIVINE

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.

Sada tyčinkového aroma difuzéru (100 ml) a vonné svíčky (40 g) ve vůni White Divine.Sladká a jemná vôňa hrozna spolu s živosťou černíc a jahôd s náznakmi kože a cédrového dreva.
Vhodné do jedálne, pracovne, zimnej záhrady a obývačky, alebo do pánskeho salónika.Vrchné nóty: hrozno, divoká jahoda, ostružina, malina
Stredné nóty: koža, čierne korenie
Základ: cédrové drevo, bambus, vetiver, biele pižmo

Charakteristika produktu

Kód TETMINISINF-ND
Krajina pôvodu Taliansko
Charakter vône Sladká
Druh Tyčinkové difuzéry
Objem (ml) 100 ml
Výrobca Teatro Fragranze
Vôňa Black Divine
Druh produktu Aroma difuzéry
Farba čierna

Ako používať
MINI SET TEATRO FRAGRANZE, TYČINKOVÝ DIFUZÉR A SVIEČKA - BLACK DIVINE

Difuzér možno po minutia pôvodnej náplne ľubovoľne dopĺňať. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame zakúpiť aj nové tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku možno tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.

Spoločnosť Teatro Fragranze vyvinula kolekciu jemných, vysoko kvalitných produktov, v spolupráci s vybranými parfumérmi, dizajnérmi a florentinskými remeselníkmi, ktorých vedie ich najhlbší inštinkt a odborné znalosti. Výsledkom je portfólio výnimočných vôní - sladkých a lákavých, ostrých a energických, rozhodujúcich a prekvapivých, ktoré spájajú vonné esencie, farbu a tvar s precíznymi detailmi.