DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

MINI SET TEATRO FRAGRANZE, TYČINKOVÝ DIFUZÉR A SVIEČKA - BLACK DIVINE

56,00 EUR
Dostupnosť: skladom
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Sada tyčinkového aroma difuzéru (100 ml) a vonné svíčky (40 g) ve vůni White Divine.Sladká a jemná vôňa hrozna spolu s živosťou černíc a jahôd s náznakmi kože a cédrového dreva.
Vhodné do jedálne, pracovne, zimnej záhrady a obývačky, alebo do pánskeho salónika.Vrchné nóty: hrozno, divoká jahoda, ostružina, malina
Stredné nóty: koža, čierne korenie
Základ: cédrové drevo, bambus, vetiver, biele pižmo

Ako používať
MINI SET TEATRO FRAGRANZE, TYČINKOVÝ DIFUZÉR A SVIEČKA - BLACK DIVINE

Difuzér možno po minutia pôvodnej náplne ľubovoľne dopĺňať. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame zakúpiť aj nové tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku možno tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.

Spoločnosť Teatro Fragranze vyvinula kolekciu jemných, vysoko kvalitných produktov, v spolupráci s vybranými parfumérmi, dizajnérmi a florentinskými remeselníkmi, ktorých vedie ich najhlbší inštinkt a odborné znalosti. Výsledkom je portfólio výnimočných vôní - sladkých a lákavých, ostrých a energických, rozhodujúcich a prekvapivých, ktoré spájajú vonné esencie, farbu a tvar s precíznymi detailmi.

Charakteristika produktu

Kód TETMINISINF-ND
Krajina pôvodu Taliansko
Charakter vône Sladká
Druh Tyčinkové difuzéry
Objem 100 ml
Výrobca Teatro Fragranze
Vôňa Black Divine