Teatro Fragranze

TYČINKOVÝ DIFUZÉR TEATRO FRAGRANZE - TOBACCO, 100 ML

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Intenzívna vôňa tabaku spojená s aromatickými nótami klinčekov, osladená vanilkovými strukmi. Elegantný dekanter v matnom elegantnom laku, spája atmosféru histórie, tradície a luxusu s atmosférou parfumu. Skvelá voľba do obývacej izby, študovne, knižnice alebo do pracovne.

Vrcjné nóty: škorica, klinčeky, palina
Stredné nóty: tabak, vetiver, kokos
Základ: vanilka, ambra

Charakteristika produktu

Kód TETTA100
Krajina pôvodu Taliansko
Objem (ml) 100 ml
Charakter vône Drevitá, korenistá
Druh Tyčinkové difuzéry
Výrobca Teatro Fragranze
Vôňa Tobacco
Výdrž 2-4 mesiace
Pokrytie 10 - 20 m²
Druh produktu Aroma difuzéry
Farba čierna

Ako používať
TYČINKOVÝ DIFUZÉR TEATRO FRAGRANZE - TOBACCO, 100 ML

Súčasťou balenia je náplň a tyčinky. Difuzér možno po minutia pôvodnej náplne ľubovoľne dopĺňať. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame zakúpiť aj nové tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku možno tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.

Spoločnosť Teatro Fragranze vyvinula kolekciu jemných, vysoko kvalitných produktov, v spolupráci s vybranými parfumérmi, dizajnérmi a florentinskými remeselníkmi, ktorých vedie ich najhlbší inštinkt a odborné znalosti. Výsledkom je portfólio výnimočných vôní - sladkých a lákavých, ostrých a energických, rozhodujúcich a prekvapivých, ktoré spájajú vonné esencie, farbu a tvar s precíznymi detailmi.