DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Sladká

SVIEČKA S ODKAZOM - VALENTÍN, KARAMELOVÉ JABLKO

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Neodolateľne lákavá vôňa sladkých jabĺk, karamelu, korenia a vanilky. Hrejivá na srdci rovnako ako odkaz, ktorý napíšete svojej láske na sviečku.
Obal sviečky je z čierneho matného skla s motívom srdca prepichnutého šípom, vôňa karamelové jablko.

Ako používať
SVIEČKA S ODKAZOM - VALENTÍN, KARAMELOVÉ JABLKO

Buďte originálny a zanechajte svojim blízkym osobný a hlavne prevoňaný odkaz! Súčasťou balenia je biela ceruzka, ktorú môžete na obal sviečky ľubovoľne písať či kresliť a môžete tak sebe alebo niekomu vo svojom okolí spríjemniť deň, pretože koho by nepotešila takto štýlová a navyše voňavá správa? Ceruzka je zmývateľná vodou, takže môžete odkazy ľubovoľne meniť a prepisovať. Kreativite sa medze nekladú. Sviečky sú jedným z najdlhšie používaných bytových parfumov. Radíme ich medzi výrobky so strednou silou prevoňanie, ktoré je skôr dlhodobejšieho charakteru. Jednoduchým zapálením sviečky dokážeme vytvoriť vcelku rýchlo a bez námahy príjemne jemne voňavú atmosféru, jej plameň navyše dodá miestu nádych romantiky a pocit tepla alebo bezpečia.

Charakteristika produktu

Kód MESSCANTF
Druh Sviečky
Vôňa Karamelové jablko
Hmotnosť 140 g
Výrobca La Bougie Ardoise
Farba čierna
Krajina pôvodu Francúzsko
Charakter vône Sladká