DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

SVIEČKA S ODKAZOM - SRDCE, VANILKA

14,90 EUR
Dostupnosť: skladom
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Mäkkosť a jemnosť... Na začiatku ucítite svieži nádych frézie a jazmínu, ale v samom srdci tejto vône sa nachádza vanilka, céder a dráždivé spojenie pižma a ambry. Luxusná kombinácia pre osobu vášho srdca.
Obal sviečky je z čierneho matného skla s motívom červených srdiečok, vôňa vanilky.

Ako používať
SVIEČKA S ODKAZOM - SRDCE, VANILKA

Buďte originálny a zanechajte svojim blízkym osobný a hlavne prevoňaný odkaz! Súčasťou balenia je biela ceruzka, ktorú môžete na obal sviečky ľubovoľne písať či kresliť a môžete tak sebe alebo niekomu vo svojom okolí spríjemniť deň, pretože koho by nepotešila takto štýlová a navyše voňavá správa? Ceruzka je zmývateľná vodou, takže môžete odkazy ľubovoľne meniť a prepisovať. Kreativite sa medze nekladú. Sviečky sú jedným z najdlhšie používaných bytových parfumov. Radíme ich medzi výrobky so strednou silou prevoňanie, ktoré je skôr dlhodobejšieho charakteru. Jednoduchým zapálením sviečky dokážeme vytvoriť vcelku rýchlo a bez námahy príjemne jemne voňavú atmosféru, jej plameň navyše dodá miestu nádych romantiky a pocit tepla alebo bezpečia.

Charakteristika produktu

Kód MESSCANVA
Druh Sviečky
Vôňa Vanilka
Hmotnosť 140 g
Výrobca La Bougie Ardoise
Farba čierna
Krajina pôvodu Francúzsko
Charakter vône Sladká