Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

AERO – HOME
Seasons
NEBULIZÉR 15 ml
Posledné kusy USB napájanie
Seasons

AERO – HOME

NEBULIZÉR 15 ml
Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Atomizér je aroma prístroj vhodný na aromaterapiu, ktorý mení tekuté látky (oleje) na jemnú hmlu. Používa sa výhradne s čistými esenciálnymi olejmi, jedná sa teda o skutočne absolútne prírodné a zdraviu nezávadné prevoňanie interiéru. Rozprašovanie oleja prebieha priamo, bez použitia vody, a to tým najefektívnejším a najčistejším spôsobom. Veľkou výhodou je, že prístroj nie je potrebné pravidelne čistiť, pretože bez vody nedochádza k usadzovaniu vodného kameňa.

UPOZORNENIE: Nebulizéry/atomizéry môžu byť hlučnejšie ako bežný ultrazvukový difuzér, pretože nepracujú s produktmi na báze vody, iba s čistými esenciálnymi olejmi bez ďalších prímesí. Nejedná sa o chybu či poruchu produktu!

Kód SSAW-005EC
Druh produktu NEBULIZÉR
Vôňa/Názov produktu HOME
Objem (ml) 15 ml
Farba béžová
Výrobca Seasons
Kolekcia AERO
Krajina pôvodu Hongkong
Materiál Plast, Živice
Funkció Viac prevádzkových režimov, Farebné podsvietenie, Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky)
Rozmery prístroja 90x155 mm
Výška (v) 15 cm cm

Odporúčania pre správne použitie
NEBULIZÉR SEASONS – HOME, 15 ml

Atomizér AERO HOME je nebulizér, ktorý pracuje bez vody a prevoniava tak len nezriedeným esenciálnym olejom. Jeho výroba je patentovaná, jeho prevádzka je tichšia a účinnejšia než iné, konkurenčné nebulizéry. Na nebulizéri je možné nastaviť viacero prevádzkových režimov a rôzne LED podsvietenia vrátane svetla pripomínajúceho mihotajúce sa svetlo sviečky. Tiež si môžete zvoliť medzi dvomi intenzitami prevoňania.

Návody/pokyny

Návod na použitie