DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

SADA BIO ESENCIÁLNYCH OLEJOV GALEO - KĽUDNÝ SPÁNOK

30,90 EUR
Dostupnosť: skladom
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Za nákup tohto produktu získate 0 věrnostních bodů.

100% esenciálne BIO oleje
Levanduľa - relaxácia, rovnováha, upokojenie.
Pomaranč - upokojenie, antidepresívum.
Bergamot - upokojenie CNS, antidepresívum, hojenie.

Ako používať
SADA BIO ESENCIÁLNYCH OLEJOV GALEO - KĽUDNÝ SPÁNOK

Levanduľa - vďaka svojim chladivým, tíšiacim a uvoľňujúcim vlastnostiam je hojne využívaná pri infekciách, zápaloch, kŕčoch a bolestiach, ale aj v starostlivosti o pokožku a pleť. Pôsobí relaxačne, upokojuje, prispieva k harmónii a rovnováhe tela a mysle, uvoľňuje nervové napätie, uľavuje od pocitov paniky, strachu, úzkosti a podráždenosti.

Použitie: Pomáha liečiť kŕčové žily v spojení s esenciálnym olejom cyprusu - 40 kvapiek od každého oleja zmiešajte v 30 ml rastlinného oleja a použite k masáži.

POZOR: Nepoužívať pre deti do 3 rokov.

Pomaranč - upokojuje, čistí vzduch, pôsobí antidepresívne, uľavuje od stresu, úzkosti a smútku.

Použitie: V aromalampe - 3-8 kvapiek pridať do vody v zapálenej aromalampe. Do kúpeľa - 5-10 kvapiek rozmiešajte v oleji alebo mlieku a potom pridajte do vane s vodou s teplotou 37 °C, ideálna je kúpeľ s dĺžkou 15 minút. Pre masáž - esenciálny olej zmiešajte s ľubovoľným rastlinným olejom v pomere 10-15 kvapiek na 10 ml rastlinného oleja.

POZOR: Po masáži esenciálnym olejom pomaranč je nutné sa vyvarovať pobytu na slnku, olej zvyšuje fotosenzibilitu.

Bergamot - má pozitívny vplyv na CNS, posilňuje nervy a celkovo upokojuje organizmus, funguje ako antidepresívum, vyvoláva pocity šťastia a radosti, obnovuje sebadôveru. Má hojivé účinky, zmierňuje ekzémy a kožné problémy ako napr. akné, opary, kŕčové vredy, zmierňuje tráviace ťažkosti, má pozitívny vplyv na trávenie, ale pomáha aj pri liečbe infekcie močových ciest alebo horných dýchacích ciest - znižuje bolesť v krku, uvoľňuje dýchanie, pomáha pri liečbe bronchitídy. Čistí vzduch, pohlcuje pachy vrátane cigaretového dymu.

Upozornenie: Esenciálne oleje sú mimoriadne koncentrované, je teda nutné ich zriediť. Príliš vysoká koncentrácia môže spôsobiť bolesť hlavy alebo vyvolať alergickú reakciu na pokožke. Pred masážou preto odporúčame vykonať test znášanlivosti na predlaktí, kde je pokožka najcitlivejšia. Oleje nie sú rozpustné vo vode, zmiešajte je teda vždy s rastlinným olejom alebo mliekom. Esenciálne oleje nenahrádzajú lieky! Predíďte kontaktu s očami a sliznicou. Uchovávajte vždy mimo dosahu detí!

Charakteristika produktu

Kód BIO206104GUIDE
Výrobca Galeo
Druh Esenciálne oleje
Vôňa Levanduľa, Pomaranč, Bergamot
Krajina pôvodu Francúzsko