Paddywax

PADDYWAX VONNÁ SVIEČKA HYGGE BIELA – WHITE TOBACCO&VANILLA, 141 G

20,00 €
vypredané
Zápalky zadarmo ako darček.
White Tobacco&Vanilla (Biely tabak a vanilka)
Hlava: pomaranč, škorica
Srdce: tabak, pačula, klinčeky
Základ: cédrové drevo, vanilka, ambra

Kolekcia Hygge – „hygge“ je dánske slovo pre útulnosť. Nech už je to chvíľka relaxácie s dobrou knihou, dlhá večera s priateľmi alebo popíjanie horúceho punču pri
zapálenom krbe. Priveďte „Hygge“ do svojho každodenného života s touto kolekciou vonných sviečok inšpirovanou scandi štýlom. Päť odlišných vôní v matných keramických nádobách s medenými vrchnákmi prinesie do vášho domova nádych hrejivého minimalizmu.

Charakteristika produktu

Kód HY0502
Charakter vône Drevitá, korenistá
Kolekcia Hygge
Výrobca Paddywax
Druh produktu Vonné sviečky
Farba biela
Hmotnosť (g) 141 g
Vôňa White Tobacco&Vanilla
Krajina pôvodu USA

Ako používať
PADDYWAX VONNÁ SVIEČKA HYGGE BIELA – WHITE TOBACCO&VANILLA, 141 G

Každý produkt americkej značky Paddywax je navrhnutý a vyrábaný s jasným zámerom. Ich tvorcovia milujú vzájomné spojenie najrôznejších materiálov, od textúr a tvarov nádob až po kombinovanie jedinečných vôní. Zakladatelia Paddywaxu sú hrdí na to, že sú najuniverzálnejšou a najfunkčnejšou značkou sviečok na trhu. Ako sami hovoria, začínajú s príbehom a okolo neho vytvárajú zbierky, ktoré dodávajú interiéru teplo a nostalgiu a vytvoria z neho naozajstný domov. Nádoby na sviečky sú spárované so zložitými a sofistikovanými vôňami a zároveň je ich dizajn navrhnutý tak, že každá nádoba môže byť po vyhorení vosku znovu použitá. TIP NA ODSTRÁNENIE ZVYŠKOVÉHO VOSKU: po vypálení sviečky je možné nádoby znovu použiť. Zvyšok vosku z nádobky jednoducho odstránite, keď ju cez noc uložíte do mraziaku. S nádobou potom jemne klepnite o mäkký povrch, kým sa vosk neuvoľní. Nádobu potom vytrite mäkkou handričkou. Hotovo!