Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

HAND & BODY CARE – SPARKLING
ONNO collection
TELOVÁ KOZMETIKA 1500 ml
ONNO collection

HAND & BODY CARE – SPARKLING

TELOVÁ KOZMETIKA 1500 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
105,00 €

Užite si luxusnú starostlivosť o vašu pokožku rúk a celého tela s kolekciou produktov ONNO Collection, ktorá kombinuje luxusný vzhľad s úžasnými parfumami a veľmi kvalitnými ingredienciami. 

V darčekovej sade, ktorá v sebe ukrýva tri pollitrové nádoby produktov vo vôni Fabulous, nájdete voňavé tekuté mydlo na ruky, parfumovaný dezinfekčný gél a ošetrujúce mlieko určené na ruky a telo v rovnakej vôni. Všetky tieto tri výrobky neobsahujú parabény, sulfáty ani silikóny. Sú 100% vegánske, pH neutrálne, a obsahujú prírodné ingrediencie. 
Výroba tejto vonnej kolekcie je vytváraná s rešpektom k životnému prostrediu, a preto sú používané materiály, ktoré sú z 95 % biologicky odbúrateľné.

  • Vôňa Sparkling je tvorená sviežim bergamotom, korenistými akordmi korenia a orientálnou vôňou kurkumy, ktorá sa používa na výrobu tých najluxusnejších niche parfumov.

Rozmery darčekového boxu s tromi fľaškami s pumpičkou s objemom 500 ml sú 36 x 25 x 38 cm.
 

Kód ONH3S
Druh produktu TELOVÁ KOZMETIKA
Vôňa/Názov produktu SPARKLING
Objem (ml) 1500 ml
Výrobca ONNO collection
Kolekcia Hand & Body Care
Krajina pôvodu Belgicko
Stránka s kolekcí onno-collection

Odporúčania pre správne použitie
TELOVÁ KOZMETIKA ONNO COLLECTION – SPARKLING, 1500 ml

Luxusná značka ONNO Collection so svojimi mnohoročnými skúsenosťami v oblasti parfumov prichádza s novou kolekciou určenou na starostlivosť o ruky a telo nazvanou ONNO HAND & BODY CARE. Touto kolekciou značka reaguje na dopyt spotrebiteľov po vysoko kvalitných produktoch, ktoré kombinujú luxusný vzhľad produktov s úžasnými parfumami