DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Končiace kolekcie Drevitá, korenistá

Mr&Mrs Fragrance vôňa do auta NIKI - Gold Wood

11,90 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohto produktu získate 0 věrnostních bodů.

Vôňa Gold Wood (Zlaté drevo) je intenzívna a vzácna vôňa, kombinujúci vo svojej hlave tóny bergamotu, mandarínky a šťavnatého jablka. Vo svojom srdci odhaľuje hrejivé a pikantné tóny okvetných lístkov ruží a zmyselného jazmínu. Základné tóny kombinujú rafinovanú ambru a vanilku s cédrovým a santalovým drevom, ktoré podčiarkujú túto jemnú kombináciu. Vôňa do auta NIKI je dizajnová luxusná autovôňa, ktorá je nástupcom toľko obľúbených Cesare. Balenie vrátane iniciálnej náplne, ktorú je možné kedykoľvek vymeniť za jednu z 15 iných alternatív. Rozvoňajte vaše auto!

Ako používať
Mr&Mrs Fragrance vôňa do auta NIKI - Gold Wood

Vôňa do auta NIKI je dizajnová luxusná autovôňa, ktorá je nástupcom toľko obľúbených Cesare. Balenie vrátane iniciálnej náplne, ktorú je možné kedykoľvek vymeniť za jednu z 15 iných alternatív. Rozvoňajte vaše auto! Za pomoci univerzálnej funkčnej klipsne pripevníte na vetracie otvory (vývod klimatizácia) každého automobilu, vertikálne aj horizontálne. Vôňa do auta potom za pomoci pusteného vzduchu distribuuje stálu a dlhotrvajúcu vôňu. Použite EVA náplň napustenou aróma olejom podľa výberu, ktorú môžete ľahko nahradiť novou.

Charakteristika produktu

Kód JNIKI013
Druh vôňa do auta
Vôňa Gold Wood
Kolekcia Fresh Air Friends
Charakter vône Drevitá, korenistá
Typ vône Dámska
Farba trblietavá zlatá
Krajina pôvodu Taliansko
Výrobca Mr&Mrs Fragrance