DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Končiace kolekcie Sladká

Mr&Mrs Fragrance vôňa do auta NIKI - Silky Rose

11,90 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohto produktu získate 0 věrnostních bodů.

Vôňa Silky Rose (Hodvábna ruža) začína vôňou bergamotu a malín a postupne odhaľuje svoje kvetinové srdce vôňou ruže a pelargónie, rovnako ako hrejivej ambry, vanilky a machu. Vôňa do auta NIKI je dizajnová luxusná autovôňa, ktorá je nástupcom toľko obľúbených Cesare. Balenie vrátane iniciálnej náplne, ktorú je možné kedykoľvek vymeniť za jednu z 15 iných alternatív. Rozvoňajte vaše auto!

Ako používať
Mr&Mrs Fragrance vôňa do auta NIKI - Silky Rose

Vôňa do auta NIKI je dizajnová luxusná autovôňa, ktorá je nástupcom toľko obľúbených Cesare. Balenie vrátane iniciálnej náplne, ktorú je možné kedykoľvek vymeniť za jednu z 15 iných alternatív. Rozvoňajte vaše auto! Za pomoci univerzálnej funkčnej klipsne pripevníte na vetracie otvory (vývod klimatizácia) každého automobilu, vertikálne aj horizontálne. Vôňa do auta potom za pomoci pusteného vzduchu distribuuje stálu a dlhotrvajúcu vôňu. Použite EVA náplň napustenou aróma olejom podľa výberu, ktorú môžete ľahko nahradiť novou.

Charakteristika produktu

Kód JNIKI011
Druh vôňa do auta
Vôňa Silky Rose
Trvanlivosť 1-2 mesiace
Charakter vône Sladká
Farba trblietavá ružová
Krajina pôvodu Taliansko
Výrobca Mr&Mrs Fragrance