DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Mr&Mrs Fragrance vôňa do auta NIKI - Cashmere

11,90 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

Teplá ako kašmírový šál, elegantná ako jazmín a pomarančové kvety, obalené jemným santalovým drevom a pralinkami, taká je vôňa Cashmere (Kašmír). Vôňa do auta NIKI je dizajnová luxusná autovôňa, ktorá je nástupcom toľko obľúbených Cesare. Balenie vrátane iniciálnej náplne, ktorú je možné kedykoľvek vymeniť za jednu z 15 iných alternatív. Rozvoňajte vaše auto!

Ako používať
Mr&Mrs Fragrance vôňa do auta NIKI - Cashmere

Vôňa do auta NIKI je dizajnová luxusná autovôňa, ktorá je nástupcom toľko obľúbených Cesare. Balenie vrátane iniciálnej náplne, ktorú je možné kedykoľvek vymeniť za jednu z 15 iných alternatív. Rozvoňajte vaše auto! Za pomoci univerzálnej funkčnej klipsne pripevníte na vetracie otvory (vývod klimatizácia) každého automobilu, vertikálne aj horizontálne. Vôňa do auta potom za pomoci pusteného vzduchu distribuuje stálu a dlhotrvajúcu vôňu. Použite EVA náplň napustenou aróma olejom podľa výberu, ktorú môžete ľahko nahradiť novou.

Charakteristika produktu

Kód JNIKI014
Druh vôňa do auta
Vôňa Cashmere
Kolekcia Fresh Air Friends
Charakter vône Púdrová
Typ vône Dámska
Farba čierna so striebornými bodkami
Krajina pôvodu Taliansko
Výrobca Mr&Mrs Fragrance