DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Končiace kolekcie Sladká

Mr&Mrs Fragrance vôňa do auta NIKI - Ambre musk (Anti tobacco)

11,90 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohto produktu získate 0 věrnostních bodů.

Orientálne, jantárové tóny, teplé a zahaľujúce, ukrývajúce vo svojom srdci jemnú eleganciu konvalinky, zmyselnosť jazmínu a vzácnosť osmanthu. Na jeho plnom pozadí jantár a pačuli v kombinácii s pižmom a vanilkou, taká je vôňa Ambre Musk (Zlatá ambra). Vôňa do auta NIKI je dizajnová luxusná autovôňa, ktorá je nástupcom toľko obľúbených Cesare. Balenie vrátane iniciálnej náplne, ktorú je možné kedykoľvek vymeniť za jednu z 15 iných alternatív. Rozvoňajte vaše auto!

Ako používať
Mr&Mrs Fragrance vôňa do auta NIKI - Ambre musk (Anti tobacco)

Vôňa do auta NIKI je dizajnová luxusná autovôňa, ktorá je nástupcom toľko obľúbených Cesare. Balenie vrátane iniciálnej náplne, ktorú je možné kedykoľvek vymeniť za jednu z 15 iných alternatív. Rozvoňajte vaše auto! Za pomoci univerzálnej funkčnej klipsne pripevníte na vetracie otvory (vývod klimatizácia) každého automobilu, vertikálne aj horizontálne. Vôňa do auta potom za pomoci pusteného vzduchu distribuuje stálu a dlhotrvajúcu vôňu. Použite EVA náplň napustenou aróma olejom podľa výberu, ktorú môžete ľahko nahradiť novou.

Charakteristika produktu

Kód JNIKI016
Druh vôňa do auta
Vôňa Ambre musk (Anti tobacco)
Kolekcia Fresh Air Friends
Charakter vône Sladká
Typ vône Dámska
Farba čierna so zlatými bodkami
Krajina pôvodu Taliansko
Výrobca Mr&Mrs Fragrance