DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Darček k nákupu

NEBULIZÉR THYONE - STRIEBORNÝ, GALEO

83,90 EUR
Dostupnosť: vypredané
Nebulizér Galeo je aroma prístroj vhodný na aromaterapiu, ktorý mení tekuté látky (oleje) na jemnú hmlu. Používa sa výhradne s čistými esenciálnymi olejmi, jedná sa teda o skutočne absolútne prírodné a zdraviu nezávadné prevoňanie interiéru. Rozprašovanie oleja prebieha priamo, bez použitia vody, a to tým najefektívnejším a najčistejším spôsobom. Veľkou výhodou je, že prístroj nie je potrebné pravidelne čistiť, pretože bez vody nedochádza k usadzovaniu vodného kameňa.

K nákupu dostanete esenciálny olej ako darček.

Ako používať
NEBULIZÉR THYONE - STRIEBORNÝ, GALEO

Na prístroji si sami nastavíte dobu prevoňovania a zároveň aj dĺžku intervalov medzi jednotlivými difúziami, čím si sami ovplyvníte intenzitu prevoňania. Nastavenie je veľmi jednoduché a intuitívne, podrobný manuál je súčasťou balenia. Súčasťou nebulizéru je fľaštička s objemom 10 ml, do ktorej môžete naliať ktorýkoľvek esenciálny olej, nemusíte sa teda báť, že by fľaštička Vášho obľúbeného oleja do prístroja nepasovala.

Dôležité upozornenia:

1. Udržujte prístroj v dostatočnej vzdialenosti od otvoreného ohňa.

2. Uistite sa, že je prístroj počas dopĺňania oleja vypnutý a vypojený z elektriky.

3. Prístroj udržujte mimo dosahu detí a domácich maznáčikov.

4. Udržujte prístroj v čistote.

Charakteristika produktu

Kód 60025
Druh Nebulizér
Krajina pôvodu Francúzsko
Výrobca Galeo
Farba strieborná

Hledáte podobné?