DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Končiace kolekcie Svieža, citrusová

Náplň do katalytickej lampy 500ml Millefiori, Mirto

12,70 EUR
Dostupnosť: vypredané
Unikátna vôňa Mirto (Myrta), ktorá má výrazný osviežujúci charakter, pripomínajúci čerstvo pokosenú trávu v podobe náplne do katalytickej lampy. Odporúčame predovšetkým pre zákazníkov, ktorí radi zažívajú osviežujúci a oslobodzujúci pocit plný energie. Patrí do vybranej kolekcie Selected od Millefiori Milano.

Ako používať
Náplň do katalytickej lampy 500ml Millefiori, Mirto

Interiérový parfum v podobe náplne do katalytickej lampy od celosvetovo známeho talianskeho výrobcu Millefiori Milano. Táto značka sa rozhodla vytvoriť rovnakú sadu toľko obľúbených vôní pre aróma difuzéry, tiež pre katalytické lampy. To vám umožňuje dokonalý koncept prevoňania. Vami obľúbenú vôňu tak môžete použiť v difuzéru, katalytickej lampe, aróma oleju či aróma sáčku. Tieto náplne s obsahom 500 ml možno použiť do akejkoľvek katalytickej lampy. Majú vysoký podiel fragrancie a zaručujú tak dokonalú funkčnosť. Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.

Charakteristika produktu

Kód 2FRAMI
Typ výrobku náplne
Druh Náplne
Vôňa Mirto
Obdobie Neutrálna
Objem 500 ml
Charakter vône Svieža, citrusová
Typ vône Neutrálna
Výrobca Millefiori Milano