DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Končiace kolekcie Ovocná

Náplň do katalytickej lampy 500ml, Millefiori, Pomegranate

12,70 EUR
Dostupnosť: vypredané
Náplň do aróma difuzéru v podobe vybrúsenej luxusnej vône Pomegranate (Granátové jablko) z luxusného radu ZONA od Millefiori, si získala obľubu predovšetkým vďaka svojmu špecifickému osviežujúcemu charakteru, ktorý vynikne predovšetkým v menších priestoroch.

Ako používať
Náplň do katalytickej lampy 500ml, Millefiori, Pomegranate

Interiérový parfum v podobe náplne do katalytickej lampy od celosvetovo známeho talianskeho výrobcu Millefiori Milano. Táto značka sa rozhodla vytvoriť rovnakú sadu toľko obľúbených vôní pre aróma difuzéry, tiež pre katalytické lampy. To vám umožňuje dokonalý koncept prevoňania. Vami obľúbenú vôňu tak môžete použiť v difuzéru, katalytickej lampe, aróma oleju či aróma sáčku. Tieto náplne s obsahom 500 ml možno použiť do akejkoľvek katalytickej lampy. Majú vysoký podiel fragrancie a zaručujú tak dokonalú funkčnosť. Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.

Charakteristika produktu

Kód 2FRAPG
Typ výrobku náplne
Druh Náplne
Vôňa Pomegranate
Obdobie Jaro-Leto
Objem 500 ml
Charakter vône Ovocná
Typ vône Neutrálna
Výrobca Millefiori Milano