DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

ŽIARIVÁ ELEGANCIA - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml-LAMPE BERGER

14,90 EUR
Dostupnosť: skladom
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Za nákup tohoto produktu získáte 0 věrnostních bodů.

- náplň do ľubovoľnej katalytickej lampy - objem 500 ml


Moderná vôňa, ktorej jadro tvorí jantár, doplnený vanilkou, pačuli a pižmom.  Drevitá aróma je potom osviežená vôňou kosatca a jemne okorenená vôňou anízu, bergamotu a rozmarínu.

Ako používať
ŽIARIVÁ ELEGANCIA - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml-LAMPE BERGER

V prípade, že je vonná esencia už opotrebená, stačí si vybrať svoju obľúbenú vôňu alebo sa naopak rozhodnúť pre vyskúšanie vône novej, zakúpiť si náhradnú náplň a do katalytickej lampy ju doplniť. Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).

Charakteristika produktu

Kód 115305
Kolekcia náplne do lámp lampe-berger
Typ výrobku náplne
Druh náplne
Vôňa Žiarivá elegancia
Objem 500 ml
Charakter vône Drevitá, korenistá
Typ vône Neutrálna
Krajina pôvodu Francúzsko
Výrobca Maison Berger Paris