DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

KÚZELNÉ BENÁTKY - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Kúzelné Benátky, karneval v maskách... To je vôňa od Lampe Berger pre katalytickú lampu. Ocenia prevážne rafinované ženy.

Ako používať
KÚZELNÉ BENÁTKY - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.

Charakteristika produktu

Kód 115125
Kolekcia náplne do lámp lampe-berger
Typ výrobku náplne
Druh Náplne
Vôňa Kúzelné Benátky
Obdobie Neutrálna
Objem 500 ml
Charakter vône Sladká
Typ vône Neutrálna
Výrobca Maison Berger Paris