DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Drevitá, korenistá

JEMNÝ ČAJ - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

14,90 EUR
Dostupnosť: skladom
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Za nákup tohto produktu získate 350 věrnostních bodů.

Vôňa čaju je klasikou všetkých výrobcov, výnimkou nie je ani tradičná značka Lampe Berger. Dodajte vášmu domovu nádych upokojujúcej harmonickej nálady.

Ako používať
JEMNÝ ČAJ - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML- LAMPE BERGER

Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.

Charakteristika produktu

Kód 115028
Kolekcia náplne do lámp lampe-berger
Typ výrobku náplne
Druh náplne
Vôňa Jemný čaj
Obdobie Neutrálna
Objem 500 ml
Charakter vône Drevitá, korenistá
Typ vône Neutrálna
Krajina pôvodu Francúzsko
Výrobca Lampe Berger