Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

WILD FLOWER
Maison Berger Paris
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
Maison Berger Paris

WILD FLOWER

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
skladom v e-shope
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Cena s DPH:
17,50 €

Ležérna vôňa, ktorá odhaľuje zmes citrusových a zelených tónov. Neobvyklá, originálna vôňa, ktorá rozjasní každý interiér. Parfém Divoký bodliak je pozvánkou na voňavú cestu k znovuobjaveniu surovej prírody, ale aj jej vnútornej povahy! 

Základ je tvorený zmyselným drevom a bielym pižmom, korkom, dubovým machom a kašmírovým drevom, ktoré dodáva vôni zmyselnosť a nádych exotiky. Srdce vône je tvorené divokými kvetinami a kosatcom, ktoré sú umocnené semienkami karotky, ktoré do vône pridáva púdrové aspekty. Na vrchole parfumu ucítite kotúč modrastý - modrý bodliak so sviežimi zelenými a citrusovými tónmi.

  • Hlava: kotúč, citrus, zelené tóny
  • Srdce: mrkvové semienka, divoké kvety, kosatec
  • Základ: zmyselné drevo, biele pižmo, dubový mach, kašmírové drevo
Kód 115140
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu WILD FLOWER
Charakter vône kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Typ vône Neutrálna
Stránka s kolekcí zDUtALZBI7M

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – WILD FLOWER, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.