Maison Berger Paris

WILD FLOWER

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
17,50 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Ležérna vôňa, ktorá odhaľuje zmes citrusových a zelených tónov. Neobvyklá, originálna vôňa, ktorá rozjasní každý interiér. Parfém Divoký bodliak je pozvánkou na voňavú cestu k znovuobjaveniu surovej prírody, ale aj jej vnútornej povahy!

Základ je tvorený zmyselným drevom a bielym pižmom, korkom, dubovým machom a kašmírovým drevom, ktoré dodáva vôni zmyselnosť a nádych exotiky. Srdce vône je tvorené divokými kvetinami a kosatcom, ktoré sú umocnené semienkami karotky, ktoré do vône pridáva púdrové aspekty. Na vrchole parfumu ucítite kotúč modrastý - modrý bodliak so sviežimi zelenými a citrusovými tónmi.

Hlava: kotúč, citrus, zelené tóny
Srdce: mrkvové semienka, divoké kvety, kosatec
Základ: zmyselné drevo, biele pižmo, dubový mach, kašmírové drevo"

Charakteristika produktu

Kód 115140
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu WILD FLOWER
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Typ vône Neutrálna
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – WILD FLOWER, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.