Maison Berger Paris

TONIC LEMON

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
17,50 €
na sklade

Preneste sa na tropickú vonkajšiu párty, na ktorej vám barman namieša svieži koktejl zo šťavnatých citrusov, červeného melóna a štipky pikantného zázvoru. Pre dokonalý efekt ho ešte prizdobí guľôčkami citrónového kaviáru. Vytvorí tak majstrovské dielo, ktorého sa nebudete môcť nabažiť. 

Toto svieže opojenie si môžete dopriať aj u vás doma a užívať si ho tak plnými dúškami.   

  • Hlava: pomaranč, zázvor
  • Srdce: citronela, vodný melón
  • Základ: céder, pačuli, ambra

Charakteristika produktu

Kód 115146
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu TONIC LEMON
Charakter vône Svieža, citrusová
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – TONIC LEMON, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).

  • Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.