Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

TONIC LEMON
Maison Berger Paris
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
Posledné kusy
Maison Berger Paris

TONIC LEMON

NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
18,00 €

Preneste sa na tropickú vonkajšiu párty, na ktorej vám barman namieša svieži koktejl zo šťavnatých citrusov, červeného melóna a štipky pikantného zázvoru. Pre dokonalý efekt ho ešte prizdobí guľôčkami citrónového kaviáru. Vytvorí tak majstrovské dielo, ktorého sa nebudete môcť nabažiť. 

Toto svieže opojenie si môžete dopriať aj u vás doma a užívať si ho tak plnými dúškami.   

  • Hlava: pomaranč, zázvor
  • Srdce: citronela, vodný melón
  • Základ: céder, pačuli, ambra
Kód 115146
Druh produktu NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY
Vôňa/Názov produktu TONIC LEMON
Charakter vône svieža, citrusová
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY MAISON BERGER PARIS – TONIC LEMON, 500 ml

Maison Berger Paris zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy Maison Berger Paris vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).

  • Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.