Maison Berger Paris

ZAMATOVÉ POHLADENIE - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500ML, MAISON BERGER

14,90 €
na sklade
Parfum z kolekcie vôní inšpirovaných jedným z piatich ľudských zmyslov - dotykom. Vôňa vo Vás prebudí nové zážitky, pripomenie Vám na dotyk príjemný materiál.
Vôňa Zamatové pohladenie je korenistá, orientálna vôňa tvorená v základe pižmom, santalovým drevom a vanilkou, v srdci má kosatec, ružu a konvalinku a hlava parfumu je tvorená korením a šafranom.

Semišové tóny sú imaginárnou vôňou, ktorú vytvorili parfuméri, aby spolu s vôňou kože do vonných kompozícií pridali tiež hĺbku a zamatový dotyk. Remeslo garbiara sa v Grasse usadilo v 17. storočí. Vôňa vyčinenej kože nie je príjemná, preto boli v roku 1614 vyrobené prvé parfumované rukavice, a to pre Katarínu Medicejskú.

Charakteristika produktu

Kód 115182
Charakter vône Drevitá, korenistá
Druh Náplň do katalytickej lampy
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Farba číra
Vôňa Zamatové pohladenie
Krajina pôvodu Francúzsko
Druh produktu Príslušenstvo

Ako používať
ZAMATOVÉ POHLADENIE - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500ML, MAISON BERGER

Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.