DO DOPRAVY ZADARMO CHÝBA OBJEDNAŤ ZA 40 EUR

Bytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do autaBytove-parfemy.sk - bytové parfumy, difuzéry, aróma lampy, vône do auta

Kvetinová

ELEGANCIA Z PARÍŽA, NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

14,90 EUR
Dostupnosť: skladom

Za nákup tohto produktu získate 0 věrnostních bodů.

Vôňa Elegancia z Paríža predstavuje esenciu šťastia a ženskej zamilovanosti. Kvetinová vôňa má v základe santalové drevo, vanilku, cedro a biele pižmo, v srdci klinček, gardéniu, ružu a fialku, na vrchole broskyňa a malinu.


Parfum bol vytvorený špeciálne na oslavu 120. výročia vzniku značky Lampe Berger. Hlavným motívom osláv je Paríž - francúzska metropola, mesto módy, trendov a umenia žiť - a samozrejme jej hlavná dominanta - Eiffelova veža. Jarný motív na obale je dielom dizajnérky Dorothea Renaulta, ktorá spolupracuje s vyhlásenými značkami ako je Chanel alebo L'Oréal.

Ako používať
ELEGANCIA Z PARÍŽA, NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.

Charakteristika produktu

Kód 115183
Charakter vône Kvetinová
Druh Náplň do katalytickej lampy
Objem 500 ml
Výrobca Lampe Berger
Vôňa Elegancia z Paříža
Krajina pôvodu Francúzsko