Maison Berger Paris

ELEGANCIA Z PARÍŽA, NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.

Vôňa Elegancia z Paríža predstavuje esenciu šťastia a ženskej zamilovanosti. Kvetinová vôňa má v základe santalové drevo, vanilku, cedro a biele pižmo, v srdci klinček, gardéniu, ružu a fialku, na vrchole broskyňa a malinu.


Parfum bol vytvorený špeciálne na oslavu 120. výročia vzniku značky Lampe Berger. Hlavným motívom osláv je Paríž - francúzska metropola, mesto módy, trendov a umenia žiť - a samozrejme jej hlavná dominanta - Eiffelova veža. Jarný motív na obale je dielom dizajnérky Dorothea Renaulta, ktorá spolupracuje s vyhlásenými značkami ako je Chanel alebo L'Oréal.

Charakteristika produktu

Kód 115183
Charakter vône Kvetinová
Druh Náplň do katalytickej lampy
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Vôňa Elegancia z Paříža
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
ELEGANCIA Z PARÍŽA, NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML, LAMPE BERGER

Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.