Maison Berger Paris

JEDINEČNÝ PALISANDER - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML - MAISON BERGER

14,90 EUR
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Tajomstvo voňavých pokladov z Madagaskaru. Palisander je vzácne drevo, ktorého vôňa je veľmi exotická a zmyselná, jeho spodné tóny sú príjemne zamatové.
Spodné tóny Jedinečného palisandru sú hrejivé vďaka palisandru a vanilke, srdce ukrýva jemné čajové lístky a konvalinku, vrchné tóny tvoria exotické citrusy.

Charakteristika produktu

Kód 115357
Charakter vône Drevitá, korenistá
Druh Náplne
Objem (ml) 500 ml
Výrobca Maison Berger Paris
Farba číra
Vôňa Jedinečný palisander
Krajina pôvodu Francúzsko
Druh produktu Príslušenstvo

Ako používať
JEDINEČNÝ PALISANDER - NÁPLŇ DO KATALYTICKEJ LAMPY 500 ML - MAISON BERGER

Lampe Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy LAMPE BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association). Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône.