SET DIFUZÉROV MEDITERRANEAN NUANCES - MILLEFIORI (3 x 100 ML)

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Stredomorské nuansy
Bougainvillea & vetiver: Vôňa divokej kvetiny Bougainvillea a pomarančového kvetu doplnená sviežimi akcentmi, ktoré vytvárajú magické pocity.
Cyprus & dubové drevo: intenzívna aromatická kombinácia, ktorá odhaľuje teplé a drevité tóny duba a ambry, ktoré sa miešajú s čerstvými akcentmi cyprusu.
Morská soľ a bergamot: Ako čerstvý nádych morského vánku, živá a šumivá vôňa s vrcholom morských a minerálnych tónov, kotré sa miešajú s drevitou vôňou pobrežných rastlín a kvetov.

Charakteristika produktu

Kód 7NUEMED
Druh Tyčinkový difuzér
Objem (ml) 300 ml
Výrobca Millefiori Milano
Vôňa Bougainvillea & Vetiver, Cypřiš & Dubové drevo, Morská soľ & Bergamot
Krajina pôvodu Taliansko
Pokrytie 20 - 30 m²

Ako používať
SET DIFUZÉROV MEDITERRANEAN NUANCES - MILLEFIORI (3 x 100 ML)

Set difúzorov Mediterranean Nuances obsahuje tri odlišné vône, ktoré sa perfektne dopĺňajú a najlepšie fungujú ako celok. Sada difúzorov prináša úplne novú harmóniu vôní a vlastne aj nový spôsob prevoňania Vášho interiéru. Odstráňte zátku na fľaštičke difuzéra a do otvoru vložte ratanové tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku možno tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne. Tyčinky možné znovu použiť alebo zameniť za nové, v závislosti na použitej vôňu.