SET DIFUZÉROV EMBRACING NUANCES - MILLEFIORI (3 x 100 ML)

Produkt momentálne nie je možné zakúpiť.
Prineste do interiéru viac šťastia a radosti zo života. Sada difúzorov inšpirovaná dánskym Hygge vám v tom pomôže. Set obsahuje tri difúzory o objeme 100 ml vo vôňach:
Harmanček a ovsené mlieko (Horúci kúpeľ) - relaxačné ovsené mlieko vytvorí uvoľňujúcu atmosféru, ako horúci kúpeľ po dlhej prechádzke. Jemné púdrové tóny bielych okvetných lístkov dodajú atmosfére dotyk elegancie.
Kašmír a šípková ruža (Hebká prikrývka) - hrejivá vôňa inšpirovaná hebkým dotykom kašmíru, v ktorej sa stretávajú zamatové tóny ruže a biele ambry s delikátnym vanilkovým práškom. Krémové drevité tóny vytvoria v interiéri útulnú atmosféru.
Breza a gaštan (Jesenná prechádzka) - inšpirovaná jesennou prechádzkou, drevité tóny brezového lístia a gaštanu oživené sviežou vôňou ruže, santalovým a cédrovým drevom.

Charakteristika produktu

Kód 7NUEMB
Druh Tyčinkový difuzér
Objem (ml) 300 ml
Výrobca Millefiori Milano
Vôňa Harmanček a ovsené mlieko, Kašmír a šípková ruža, Breza a gaštan
Výdrž 4-6 mesiacov
Krajina pôvodu Taliansko
Pokrytie 20 - 30 m²

Ako používať
SET DIFUZÉROV EMBRACING NUANCES - MILLEFIORI (3 x 100 ML)

Set difúzorov Embracing Nuances zachytáva krásu a malé radosti každodenného života v troch vôňach, ktoré sa aj napriek tomu, že sú odlišné, sa perfektne dopĺňajú a najlepšie fungujú ako celok. Sada difúzorov prináša úplne novú harmóniu vôní a vlastne aj nový spôsob prevoňania vášho interiéru. Inšpirovaný dánskym životom v štýle Hygge. Táto špeciálna kolekcia vôní predstavuje podstatu a čaro všedných dní, malých radosťou a nezabudnuteľných momentov, ktoré robia život takým, aký má byť - plný šťastia a radosti. Odstráňte zátku na fľaštičke difuzéra a do otvoru vložte ratanové tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku možno tyčinky otáčať. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novou náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne. Tyčinky možné znovu použiť alebo zameniť za nové, v závislosti na použitej vôňi.