Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

NATURAL – LIME & VETIVER
Millefiori Milano
ARÓMA OLEJ 15 ml
Millefiori Milano

NATURAL – LIME & VETIVER

ARÓMA OLEJ 15 ml
skladom v e-shope
Cena s DPH:
10,40 €

Osviežujúca vôňa inšpirovaná promenádou pozdĺž pobreží, kde morský vánok prináša do vzduchu svieže tóny, ktoré sú vo vôni stelesnené exotickými citrusmi v podobe šťavnatej limetky a horkého pomaranča. Vďaka vetiveru a štipke sečuánskeho korenia získava vôňa na elegantnosti, ktorá dodá do vašej domácnosti sviežu, ale súčasne harmonickú atmosféru.

  • Hlava: limetky z Peru, horký pomaranč, frézia
  • Srdce: sečuánske korenie, petitgrain, strom mandarínka
  • Základ: vetiver z Jávy, sivá ambra
Kód 7FILR
Druh produktu ARÓMA OLEJ
Vôňa/Názov produktu LIME & VETIVER
Charakter vône svieža, citrusová
Objem (ml) 15 ml
Farba oranžová
Výrobca Millefiori Milano
Kolekcia Natural
Krajina pôvodu Taliansko

Odporúčania pre správne použitie
ARÓMA OLEJ MILLEFIORI MILANO – LIME & VETIVER, 15 ml

Vodorozpustné vône môžu byť použité v ultrazvukových osviežovačoch vzduchu, zvlhčovačoch či trebárs olejových aróma lampách. Špeciálne zloženie roztoku ho robí kompatibilný s akýmkoľvek typom ultrazvukových osviežovačov aj zvlhčovačov vzduchu. Pohodlný a elegantný dávkovač umožňuje presné dávkovanie podľa vašich potrieb a zvykov. Pár kvapiek stačí pre jemnú a ľahkú vôňu, 10–15 kvapiek pre intenzívnejší efekt.

Olej s objemom 15 ml s kvapkadlom.

Spojte kvalitnú vôňu s efektívnou technikou v podobe ultrasonického difuzéru Millefiori Milano. Disponuje tichosťou, moderným a funkčným dizajnom a vďaka ultrazvukovej technológii zaručuje tiché, avšak stále prevoňanie. Chromatická zmena prispeje okamžite k vytvoreniu príjemnej a delikátna atmosféry. Naviac nevyžaruje teplo.