Maison Berger Paris

MAISON BERGER TRIOPACK S VÔŇAMI, AROMA KOLEKCIA - HAPPY, RELAX, ENERGY

14,90 EUR
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.

Výber troch parfumov do katalytickej lampy s objemom 3x180 ml. Vykúzlite útulnú a hrejivú atmosféru u vás doma vďaka vôňam Happy, Relax a Energy.


Energy - Iskrivé tonikum - iskrivá, pohodová. Grep zlepšuje náladu, má energizujúce účinky, redukuje stres a úzkosť.
Happy - Sviežosť vody - svieža, vodná vôňa. Klinček zlepšuje psychickú a fyzickú pohodu, uvoľňuje blokovanú energiu.
Relax - Komfort orientu - výrazná, orientálna. Pačuli zmierňuje nervozitu, úzkosť a stres. Guajakové drevo pôsobí antidepresívne a stimulačne.Unikátne zloženie vôní z kolekcie Aroma obsahuje esenciálne oleje s aromaterapeutickými účinkami.

Aroma kolekcia vznikla s jediným cieľom – aby podporila vašu duševnú pohodu!
Žijeme vo svete plnom každodenného stresu a nervozity, preto je viac než žiaduce, aby bol náš domov oázou pokoja, pohody a pozitívnej energie. A to je dôvod, prečo Maison Berger prichádza s novou kolekciou troch vôní, ktoré sú obohatené o blahodarné účinky esenciálnych olejov. Tieto jemné vône uvoľnia vaše telo i myseľ, oživia vaše zmysly a povzbudia vašu náladu.

Charakteristika produktu

Kód 23956
Kolekcia Aroma
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Príslušenstvo
Objem (ml) 540 ml
Vôňa Iskrivé tonikum, Sviežosť vody, Komfort orientu
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
MAISON BERGER TRIOPACK S VÔŇAMI, AROMA KOLEKCIA - HAPPY, RELAX, ENERGY

Obsah náplne nalejte do 2/3 katalytickej lampy a držte sa pokynov na používanie katalytickej lampy. Odporúčame použiť neutralizačnú náplň pred zmenou vône. Maison Berger zodpovedá striktným a náročným kvalitatívnym normám. Vďaka systematicky vykonávaným testom ručí za to, že nevytvárajú dym a neprodukujú BTEX (benzén, toluén, etylbenzén a xylén). Produkty fungujú na princípe spaľovania a uvoľňovanie vône bez prítomnosti plameňa. K tvorbe vôní sa používajú stovky prírodných a umelých substancií. Umelé substancie ich obohacujú o bezpečné suroviny a ich kombináciou s tými prírodnými vznikajú nové, predtým nepredstaviteľné parfumy výnimočných vlastností. Môžu nahradiť aj nedostupné a vzácne prírodné látky, u ktorých bola v prírodnej forme preukázaná zdravotná škodlivosť. Všetky zložky, z ktorých sú parfumy MAISON BERGER vyrábané, podliehajú veľmi prísnym interným štandardom, ktoré sú ešte náročnejšie ako tie, ktoré vyžadujú európske a americké farmaceutické asociácie a IFRA (Inernational Fragrance Association).