Objednávky zadané do 15.12.2023 (vrátane) budú doručené pred Vianocami.

Francúzska spoločnosť LAMPE BERGER PARIS zaisťuje prevoňanie a vyčistenie vzduchu v interiéroch už od roku 1898, kedy lekárnik Maurice Berger vynašiel a nechal si patentovať prvú lampu pre očistu vzduchu v nemocniciach. Dodnes spĺňa náročná očakávania svojich zákazníkov čo sa týka čistenia vzduchu vo vnútorných priestoroch, prevoňanie domácností a inovatívneho dizajnu produktov.

Lampe Berger poskytuje inteligentnú kombináciu krásnych ozdobných katalytických lámp v širokej škále rôznych štýlov, tvarov a veľkostí. Táto kombinácia vyhovuje moderným i tradičným požiadavkám a lampy sa tak hodí pre všetky štýly domácností a trafí sa do akéhokoľvek vkusu vo všetkých kultúrach. Ich produkty sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania, ktorú vykonávajú vybraní remeselníci. Tí si navzájom odovzdávajú tajomstvo premeny cínu, porcelánu a krištáľu v tieto vynikajúce kúsky.

Interiérové vône LAMPE BERGER PARIS sú vytvorené prednými francúzskymi parfumérmi, ktorí pre ich tvorbu používajú len tie najkvalitnejšie esencie. Vytvorili desiatky druhov vôní, z ktorých si každý vyberie tú svoju.

Ten najlepší výber vôní a katalytických lámp nájdete na našom e-shope v kategóriách: