Maison Berger Paris

COFFRET – SPARKLING ZEST

DARČEKOVÁ SÚPRAVA 180 ml
45,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Darčeková súprava je ideálna ako ľahký úvod do sveta katalytických lámp. Obsahuje ako katalytickú lampu Aroma, tak aj 180 ml interiérového parfumu Aroma Energy – Čerstvé tonikum. Súčasťou balenia sú aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, plastový plniaci lievik, zhášadlo na plameň lampy, uzáver lampy a robustná ochranná korunka.
Katalytická lampa Aroma je vyrobená z hrubostenného skla v nežnom matnom dizajne s jemným rastlinným dekórom, ideálna na nerušenú relaxáciu. Robustná lesklá korunka lampy je vyrobená z kovu v striebornej farbe.
Objem lampy: 220 ml


Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt, náplň a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4678
Druh produktu DARČEKOVÁ SÚPRAVA
Vôňa/Názov produktu SPARKLING ZEST
Charakter vône Svieža, citrusová
Objem (ml) 180 ml
Farba číra
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Coffret
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí katalyticke-reakce

Odporúčania pre správne použitie
DARČEKOVÁ SÚPRAVA MAISON BERGER PARIS – SPARKLING ZEST, 180 ml

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20 - 30 minút parfumácie je všeobecne dostačujcící pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.