Maison Berger Paris

MAISON BERGER DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA COFFRET MATNÁ + ČERSTVÉ TONIKUM

41,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Darčeková súprava je ideálna ako ľahký úvod do sveta katalytických lámp. Obsahuje ako katalytickú lampu Aroma, tak aj 180 ml interiérového parfumu Aroma Energy – Čerstvé tonikum. Súčasťou balenia sú aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, plastový plniaci lievik, zhášadlo na plameň lampy, uzáver lampy a robustná ochranná korunka.
Katalytická lampa Aroma je vyrobená z hrubostenného skla v nežnom matnom dizajne s jemným rastlinným dekórom, ideálna na nerušenú relaxáciu. Robustná lesklá korunka lampy je vyrobená z kovu v striebornej farbe.
Objem lampy: 220 ml


Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt, náplň a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.

Charakteristika produktu

Kód 4678
Charakter vône Svieža, citrusová
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Katalytické lampy
Farba číra
Objem (ml) 180 ml
Vôňa Čerstvé tonikum
Krajina pôvodu Francúzsko

Ako používať
MAISON BERGER DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA COFFRET MATNÁ + ČERSTVÉ TONIKUM

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20 - 30 minút parfumácie je všeobecne dostačujcící pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.