Maison Berger Paris

MAISON BERGER DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA BLISSFUL + COCO MONOI

38,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Darčeková súprava katalytickej lampy Blissful z lakovaného skla s matným efektom v letnej žlto-oranžovej farbe a 180 ml interiérového parfumu s limitovanou letnou vôňou Coco Monoi.
Objem lampy: 220 ml
Coco Monoi – jednoduchá, sladká a exotická vôňa kokosu evokuje idylickú a pokojnú dovolenku na slnečnej pláži. Základným tónom je lahodný mliečny kokos, ktorý posilňuje exotický charakter letných vôní. Práve tento zmyselný tón sa stal nutnosťou každého letného parfumu, vďaka ktorému sa prenesiete na tropický ostrov. Exotický kokos je doplnený o jemný aspekt nočného hyacintu a vanilkového struku. Slnko, piesok a pohoda, to všetko ucítite z tejto energickej vône.

Vrchol: pomarančová kôra, mandarínka
Srdce: pomarančový kvet, nočný hyacint, klinček
Základ: kokos, vanilkový struk, cédrové drevo

Charakteristika produktu

Kód 4679
Charakter vône Ovocná
Výrobca Maison Berger Paris
Druh produktu Katalytické lampy
Farba oranžová
Objem (ml) 220 ml
Vôňa Coco monoi
Krajina pôvodu Francúzsko
Kolekcia Blissful

Ako používať
MAISON BERGER DARČEKOVÁ SADA: KATALYTICKÁ LAMPA BLISSFUL + COCO MONOI

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20 - 30 minút parfumácie je všeobecne dostačujcící pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.