Pri objednávke nad 69 EUR je doprava zadarmo.

ICE CUBE – VERBENA
Maison Berger Paris
DARČEKOVÁ SÚPRAVA 250 ml
Posledné kusy
Maison Berger Paris

ICE CUBE – VERBENA

DARČEKOVÁ SÚPRAVA 250 ml
skladem v e-shopu
Cena s DPH:
41,00 €
Zápalky zadarmo ako darček.
Darčekový set obsahuje katalytickú lampu Ice Cube z lakovaného skla a 250 ml interiérového parfumu Verbena. Súčasťou balenia je aj patentovaný kahan s bavlneným knôtom, uzáver lampy, ochranný korunka a lievik pre ľahké plnenie lampy. Katalytická lampa je vyrobená z hrubostenného skla v zelenej farbe. Robustná, ale zároveň elegantná korunka rovného tvar je vyrobená z kovu v striebornej farbe. Výška lampy: 13,1 cm Šírka lampy: 7,2 cm Verbena Hlava: limetka, cedrát, ružové korenie Srdce: verbena, levanduľa, mäta Základ: šedá ambra, biele pižmo

Súčasťou balenia je katalytická lampa s korunkou, ochranný kryt, bavlnený knôt, náplň a lievik pre ľahké naliatie náplne do lampy.
Kód 4713
Druh produktu DARČEKOVÁ SÚPRAVA
Vôňa/Názov produktu VERBENA
Charakter vône Svieža, citrusová
Objem (ml) 250 ml
Farba zelená
Výrobca Maison Berger Paris
Kolekcia Ice Cube
Krajina pôvodu Francúzsko
Stránka s kolekcí zDUtALZBI7M

Odporúčania pre správne použitie
DARČEKOVÁ SÚPRAVA MAISON BERGER PARIS – VERBENA, 250 ml

Naplňte lampu zvolenou náplňou do 2/3 objemu. Dávajte pozor, aby nezostali zvyšky náplne na vonkajšom povrchu lampy. V opačnom prípade ich odstráňte. Vložte knôt, ak tak robíte úplne prvýkrát, nechajte ho nasiaknuť po dobu min 20 min. Kamienok na povrchu knôtu zapáľte zápalkami či zapaľovačom. Po 3 minútach plameň sfúknite. Vôňa sa začne šíriť. 20 - 30 minút parfumácie je všeobecne dostačujcící pre miestnosť o rozlohe 20 štvorcových metrov. Ak je miestnosť dostatočne prevoňaná, priklopte na knôt krytku a tým úplne zastavíte katalytickú reakciu.