3+1 ZADARMO
Baobab Collection

LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB ALL SEASONS - SERENGETI PLAINS, 500 ML

85,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
3+1 ZADARMO

Tyčinkový difuzér Serengeti Plains z kolekcie All Seasons.
Národný park Serengeti je najznámejšou zvieracou rezerváciou na svete. Jeho názov v jazyku masai znamená „nekonečné miesto“. Je nenahraditeľným miestom pre život nespočetného množstva voľne žijúcich afrických zvierat. Je to kúsok zeme, ktorá sa predovšetkým v období pytačiek mení na raj na zemi.

Vôňa: čerstvá tráva – bergamot – ruža

Vôňa Serengeti Plains pozostáva z čerstvej trávy, bergamotu a ruže. Je to silná kvetinová vôňa s divokou notou, ideálna pre tých, ktorí hľadajú delikátnu vôňu.

Charakteristika produktu

Kód LODGESP
Druh produktu TYČINKOVÝ DIFUZÉR
Vôňa/Názov produktu Serengeti Plains
Charakter vône Kvetinová
Objem (ml) 500 ml
Výdrž 4-6 mesiacov
Farba číra
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia All Seasons
Výška (v) 43 cm
Krajina pôvodu Belgicko

Ako používať
LUXUSNÝ TYČINKOVÝ DIFUZÉR BAOBAB ALL SEASONS - SERENGETI PLAINS, 500 ML

Praktické prevedenie difuzéru, ktoré prevonia váš interiér po niekoľko týždňov, po spotrebovaní pôvodnej náplne stačí jednoducho dokúpiť novú. Vôňu možno dopĺňať neobmedzene dlho. Pri výmene či doplňovaní náplne odporúčame vymeniť aj tyčinky. Odskrutkujte zátku difuzéra a odstráňte vodotesný uzáver. Nasaďte späť horný kryt bez stredovej zástrčky a do difuzéra vložte tyčinky. Tyčinky v priebehu dňa nasajú vôňu a budú ju uvoľňovať do priestoru. Pre dosiahnutie intenzívnejšieho účinku prevoňanie tyčinky 1x týždenne otáčajte. Pre maximálny efekt odporúčame doplniť difuzér novú náplňou akonáhle sa spotrebuje cca polovica pôvodnej náplne.