ONNO collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA ONNO CAPE L - ROMANCE, CORAL

176,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Sklenená nádoba zo skla v koralovej farbe je vytvarovaná do neobvyklej dizajnovej podoby nesúcej úchvatnú romantickú a delikátnu vôňu Romance, ktorá je vyváženou kombináciou jemných tónov okvetných lístkov jazmínu, ruže a fialiek, zmyselnosti zázvoru a sviežosti citrusov.
Originálny obal dáva vonnej sviečke punc netradičnosti a naozajstného majstrovského diela.

Veľkosť sviečky: 18cm x 20cm

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho, dokiaľ sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku (jazierko z rozpusteného vosku). V opačnom prípade dôjde k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe hrbolčekov a dierok na povrchu sviečky. Takto vzniknuté nerovnosti sa potom už nevyrovnajú!!! Sviečku nemajte zapálenú dlhšie než cca 3 hodiny (veľkosti S a M aj kratšiu dobu). V prípade dlhšieho horenia sa vytvorí príliš veľké jazierko a knôty sa v ňom môžu začať topiť.

Charakteristika produktu

Kód ON522RM
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu Romance
Charakter vône Kvetinová
Výdrž 300 hodín
Farba ružová
Výrobca ONNO collection
Kolekcia Cape
Krajina pôvodu Belgicko

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA ONNO CAPE L - ROMANCE, CORAL

Všetky sviečky Onno collection pochádzajú z Belgicka a sú inšpirované intenzívnymi farbami a vôňami prírody. Pri ich výrobe sa kladie dôraz na najkvalitnejšie remeselné vyhotovenie s rešpektom k životnému prostrediu. Použité sú starostlivo vybrané raw suroviny. Minerálny vosk je ručne liaty do brúsených hrubostenných sklenených nádob vyrábaných tými najlepšími európskymi remeselníkmi. Práve unikátnosť vyhotovenia robí zo sviečok jedinečné dizajnové kúsky, ktoré vás svojou svetelnou hrou intenzívnych farieb zahrejú pri srdci ako žiadne iné. Samozrejmosťou sú bavlnený knôt a nádherné vône vyvinuté parfumérmi v Grasse – srdci svetového parfumérstva. Každá sviečka je zabalená v luxusnej čiernej krabičke a obviazaná čiernou stužkou s visačkou.