Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB RAVINTSARA - LAMBA 10 CM

98,00 €
na sklade
Upozorňujeme, že tovar je dostupný v nízkej skladovej zásobe a je pravdepodobné, že bude rýchlo vypredaný.
Zápalky zadarmo ako darček.
Ďalšia z letných kolekcií sviečok Baobab Collection, ktorá vznikla v spolupráci s pôvodnými obyvateľmi Madagaskaru. Sviečky sú opletané rafiou a dotvárané technikou vyšívanej obrazovej kresby. Hlavným motívom kolekcie je Ravintsara, liečivá madagaskarská rastlina, ktorej ikonický tvar listu je zobrazený na všetkých sviečkach z tejto kolekcie.

Sviečka Lamba je ručne opletaná prírodnou rafiou, na ktorej sú rôznofarebnými rafiovými niťami vyšité listy Ravintsary. Pod horným okrajom je sviečka ozdobená čiernym lemom.

Vôňa sviečky Lamba je inšpirovaná etnicitou aj flórou Madagaskaru a očarí vás vôňou soľného kvetu a ylang-ylang.

Orchidea – soľný kvet – ylang-ylang

Charakteristika produktu

Kód MAX10RLA
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Druh Vonné sviečky
Vôňa/Názov produktu Orchidea – soľný kvet – ylang-ylang
Charakter vône Kvetinová
Výdrž 60 hodín
Farba béžová
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Ravintsara
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 500 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB RAVINTSARA - LAMBA 10 CM

Belgická značka objavila nevyčerpateľný zdroj inšpirácie v cestovaní a objavovaní. Každá sviečka rozpráva odlišný príbeh: meno, vôňa aj použitý materiál spolu úzko súvisia. Značka Baobab pri výrobe sviečok deklaruje vysoko kvalitné remeselné spracovanie a šetrnosť k životnému prostrediu. Všetky sviečky sú ručne liate do ručne fúkaných sklenených váz, čo robí z každej z nich unikátny kus. Krásna čierna stuha zaviazaná okolo sviečky dodáva jemný dotyk elegancie. Štítky sú tiež súčasťou firemnej filozofie a každý je preto aplikovaný ručne. Vône sú vyvíjané renomovanými parfumérmi v Grasse, mekke parfumov. Sviečky Baobab Collection sú vyrobené z nemastného minerálneho vosku, ktorý dopĺňajú knôty z jemnej egyptskej bavlny. Materiály, ktoré sú samé o sebe zárukou kvality a dlhej trvanlivosti.

S kolekciou Baobab sa sviečka stáva dekoračným predmetom. Rovnako ako Baobab v africkej savane, tak aj tieto sviečky ohromujú a vyčnievajú nad ostatnými. Bežný produkt sa tak stáva neobyčajným. To je pravdepodobne to, čo definuje luxus.

Pre zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku . V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému vyhorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.