Baobab Collection

LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB NIRVANA – SPIRIT, 16 CM

145,00 €
na sklade
Zápalky zadarmo ako darček.
Vonná sviečka Spirit predstavovala výzvu, ktorá vyžadovala obratnosť sklárskych remeselníkov, aby bolo možné vytvoriť integrované záblesky farieb v požadovaných odtieňoch hnedej a rascovej.

- veľkosť 16 cm, váha 1 kg, čas horenia 150 hodín
- vysokokvalitná ručná výroba a tie najkvalitnejšie suroviny to je značka Baobab
- balenie v ikonickej čiernej krabičke predstavuje dokonalú eleganciu

Vôňa sviečky je zmesou kadidla, cédru a vanilky, ktorá dokonalo stelesňuje svoje meno a vytvára v interiéri posvätné miesto ideálne pre vnútorný mier.
Kadidlo-céder-vanilka

Charakteristika produktu

Kód MAX16NSP
Druh produktu VONNÁ SVIEČKA 
Vôňa/Názov produktu Kadidlo-céder-vanilka
Charakter vône Sladká
Výdrž 150 hodín
Farba hnedá
Výrobca Baobab Collection
Kolekcia Nirvana
Krajina pôvodu Belgicko
Hmotnosť (g) 1000 g

Ako používať
LUXUSNÁ VONNÁ SVIEČKA BAOBAB NIRVANA – SPIRIT, 16 CM

Nirvána je stav vnútorného mieru a radosti, ktorý oslobodzuje ľudí od ilúzií a nevedomosti. „Nirvána“ je často považovaná za idylický priestor či exotický cieľ, ktorý vyvoláva intenzívny pocit radosti. Vonné sviečky a difuzéry z kolekcie Nirvana nesú mená Bliss, Holy a Spirit, ktoré nám majú pripomínať, že tento stav intenzívnej radosti je požehnaním. Spoločnosť Baobab Collection oslovila francúzskeho umelca Antoina Carbonneho, aby vytvoril dizajn tejto kolekcie. Mal za úlohu vytvoriť tzv. „nirvána“ krajinu, v ktorej sa prírodný a minerálny kameň snúbia v dokonalej harmónii. Farby, stvárňujúce onú harmonickú krajinu, sú voľne rozložené po celom skle ľubovoľným spôsobom, každý kus je originál. Na zachovanie kvality a trvanlivosti je dôležité nechať sviečku horieť primerane dlho. Pravidlom je nechať ju vždy horieť tak dlho, kým sa na celom povrchu sviečky nevytvorí súvislá vrstva rozpusteného vosku. V opačnom prípade môže dôjsť k nerovnomernému dohorievaniu vosku a tvorbe drobných hrbolčekov a dierok.